ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ-ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ 16-17 ΟΚΤ. 2022

Posted on 19-09-2022 , by: leonidas isp , in , 0 Comments

Μετά τη συνεδρίαση του ΔΣ του Ιατρικού Συλλόγου Πειραιά,  σήμερα Δευτέρα 19/9/2022 στις 13:00,  ανακηρύχθηκαν  οι συνδυασμοί και οι υποφήφιοι για τις αρχαιρεσίες της 16ης & 17ης Οκτωβρίου 2022  ως εξής  :

1. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΓΙΑΤΡΩΝ

2. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Δ.Ε.Κ.Ι.Π.

3. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗ.ΠΑ.Κ.

4. ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

5. ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΕΛΕΥ.Σ.Ι.

6. ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΙΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Ε.Δ.Ι.Π.

7. ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΓΙΑΤΡΩΝ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1 ΒΟΥΤΥΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3 ΖΑΒΙΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
5 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
6 ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
7 ΚΟΡΙΤΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΚΟΥΦΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
10 ΛΙΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΜΠΑΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΜΠΟΥΧΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
13 ΝΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14 ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
17 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
18 ΠΕΠΠΑΣ Ν. ΧΡΗΣΤΟΣ
19 ΡΕΖΕΚ ΣΑΜΙ
20 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
21 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22 ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
23 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
24 ΨΑΛΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΓΣ ΤΟΥ ΠΙΣ
1 ΒΟΥΤΥΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3 ΖΑΒΙΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
5 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
6 ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
7 ΚΟΡΙΤΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΚΟΥΦΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
10 ΛΙΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΜΠΑΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΜΠΟΥΧΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
13 ΝΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14 ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
17 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
18 ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19 ΡΕΖΕΚ ΣΑΜΙ
20 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
21 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22 ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
23 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
24 ΨΑΛΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ     Δ.Ε.Κ.Ι.Π.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ  ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1 ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΡΜΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
3 ΒΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
5 ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
7 ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
9 ΚΑΨΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ
11 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
13 ΜΠΕΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΜΠΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
15 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ
17 ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
18 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
19 ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20 ΠΛΑΤΑΝΗΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΣΑΡΩΦ ΠΑΥΛΟΣ
22 ΣΓΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΣΦΗΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
25 ΤΖΙΒΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
26 ΤΡΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ στη ΓΣ του ΠΙΣ
1 ΑΡΜΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
2 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΒΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
6 ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
7 ΓΙΑΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
9 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΚΑΒΑΝΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. ΜΙΧΑΗΛ
12 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΚΑΨΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ
15 ΛΥΔΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
16 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΕΡΙΚΑ)
17 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18 ΜΑΝΕΣΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
19 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
21 ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23 ΜΠΕΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24 ΜΠΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
25 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ
26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΠΑΠΑΣΤΑΦΙΔΑ – ΒΟΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ
29 ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
30 ΠΙΤΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
31 ΠΛΑΤΑΝΗΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
32 ΠΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
33 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
34 ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
35 ΤΡΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36 ΤΣΑΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
37 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ:  ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΛΕΚΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΜΠΟΓΙΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
4 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1 ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
2 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ  ΔΗ.ΠΑ.Κ.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1 ΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
2 ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
3 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
4 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΚΑΚΑΤΣΙΔΗ ΡΑΚΕΛΕ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
7 ΚΑΛΤΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
8 ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
9 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10 ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
11 ΚΟΤΣΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
12 ΚΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΚΥΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
15 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΜΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
17 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18 ΜΙΧΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
19 ΜΠΑΡΜΠΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22 ΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ
23 ΡΕΣΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
24 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
25 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
26 ΤΕΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27 ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
28 ΤΣΙΑΚΑ ΑΡΙΑΔΝΗ
29 ΦΑΡΦΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
30 ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΣ ΤΟΥ ΠΙΣ
1 ΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
2 ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
3 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
4 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΚΑΛΤΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
7 ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
8 ΚΑΡΤΣΩΛΗ ΣΟΦΙΑ
9 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10 ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
11 ΚΟΤΣΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
12 ΚΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΚΥΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
15 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΜΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
17 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18 ΜΙΧΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
19 ΜΠΑΡΜΠΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22 ΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ
23 ΡΕΣΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
24 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
25 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
26 ΤΕΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27 ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
28 ΤΣΙΑΚΑ ΑΡΙΑΔΝΗ
29 ΦΑΡΦΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΥΝΑΜΙΚΗ  ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1 ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
2 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8 ΚΕΛΕΤΖΙΑΝ ΕΛΕΝΑ
9 ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΚΡΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΜΑΛΙΩΤΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
14 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
15 ΜΠΙΛΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑ
16 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
18 ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19 ΠΑΠΑΤΟΥΚΑΚΗ ΑΝΝΑ
20 ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
22 ΠΟΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
24 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
26 ΤΣΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
27 ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ στην ΓΣ του ΠΙΣ
1 ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
2 ΒΑΡΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 ΓΡΙΣΠΟΥ ΠΟΘΗΤΗ
4 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
6 ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
7 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
8 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΚΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
11 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12 ΚΡΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΜΑΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
16 ΜΕΛΚΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17 ΜΠΛΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ
18 ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
19 ΝΟΜΠΙΛΙ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
20 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
21 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23 ΠΑΠΑΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΑΡΓΥΡΩ
24 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
25 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27 ΤΣΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
28 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 29  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΑΚΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1 ΑΜΠΤΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ
2 ΓΕΩΡΓΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΔΗΜΟΣ
3 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4 ΚΛΑΨΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΡΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
6 ΣΟΥΡΔΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
2 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3 ΝΟΜΠΙΛΙ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
4 ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΠΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΠΑΠΑΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΑΡΓΥΡΩ
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
2 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΜΕΛΚΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΙ ΙΑΤΡΟΙ  ΕΛΕΥ.Σ.Ι.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2 ΚΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΗ
3 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΣ ΤΟΥ ΠΙΣ
1 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2 ΚΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΙΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ  Ε.Δ.Ι.Π.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1 ΑΓΟΡΓΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΑΜΠΑΡΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
3 ΓΑΒΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 ΖΑΜΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΛΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7 ΜΑΜΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10 ΝΤΟΥΜΙΤΡΟΥ ΣΥΛΒΙΑ
11 ΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΡΕΩΝ
13 ΤΣΙΑΓΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
14 ΤΣΙΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ
15 ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
16 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΓΣ ΤΟΥ ΠΙΣ
1 ΑΓΟΡΓΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΑΜΠΑΡΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
3 ΓΑΒΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΛΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
6 ΜΑΜΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9 ΝΤΟΥΜΙΤΡΟΥ ΣΥΛΒΙΑ
10 ΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΡΕΩΝ
12 ΤΣΙΑΓΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
13 ΤΣΙΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ
14 ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
15 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ:  ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ:  ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΑΝΑΠΛ. ΜΕΛΟΣ:  ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΕΛΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1 ΒΟΥΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΠΛ. ΜΕΛΟΣ
ΜΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1 ΒΑΡΤΖΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2 ΒΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
3 ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4 ΓΕΩΡΓΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
6 ΖΟΛΙΝΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
7 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
8 ΚΟΥΚΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9 ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
10 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΚΥΖΗΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
12 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΥΡΤΩ
13 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΑΝΤΑ)
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16 ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17 ΣΙΝΑΠΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
18 ΣΚΑΦΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
19 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
20 ΤΣΑΒΕΖ-ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΝΕΣΤΩΡ-ΝΟΥΦΛΟ
21 ΤΣΑΡΝΑ ΕΡΜΙΟΝΗ
22 ΦΑΛΑΡΑ ΑΡΕΤΗ
23 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ (ΑΛΚΗΣ)
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΓΣ ΤΟΥ ΠΙΣ
1 ΒΑΡΤΖΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2 ΒΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
3 ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5 ΖΟΛΙΝΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
6 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
7 ΚΟΥΚΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΚΥΖΗΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
10 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΥΡΤΩ
11 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
12 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΑΝΤΑ)
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15 ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16 ΣΕΡΒΕΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ)
17 ΣΙΝΑΠΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
18 ΣΚΑΦΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
19 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
20 ΤΣΑΒΕΖ-ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΝΕΣΤΩΡ-ΝΟΥΦΛΟ
21 ΤΣΑΡΝΑ ΕΡΜΙΟΝΗ
22 ΦΑΛΑΡΑ ΑΡΕΤΗ
23 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ (ΑΛΚΗΣ)
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  ΣΕΡΒΕΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ)
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ: ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

share: